Kurumumuz okul öncesi eğitim sektöründe, kurucumuz eğitimci Dilek AKYÜREK yönetiminde 15 yıldır eğitim sektöründe bir çok ilke imza atarak, çocuk odaklı yaklaşımıyla ve aile sıcaklığıyla okul öncesi eğitiminde kalitenin adresi olmuştur. Uzman Psikoloğumuz ve Rehber Öğretmenlerimiz kurumumuzda tam gün çocuklarımızla birliktedir. Kurumumuz 12 Ay boyunca hizmet vermektedir. Temmuz ve Ağustos aylarında yaz okulu uygulaması yapılmaktadır. Resmi tatillerde kurumumuz kapalıdır.   ÇALIŞMA GÜN VE SAATLERİ  TAM GÜN / 07.30 -18.00                             YARIM GÜN / 07.30- 12.30   ÖYKÜ ADASINDA BESLENME  Kurumumuz da tamamen ‘Organik ve Sağlıklı Beslenme Uzmanımız’ tarafından hazırlanmış yemek programı uygulanır. Sabah Kahvaltısı (08:00 – 09:30), Öğle Yemeği ( 11:30 – 12:30 ), İkindi Kahvaltısı ( 15:00 – 16:00 )   Et ürünleri : Florya kasap Süt : Süt konağı (denetimli köy sütü) Yoğurt : Probiyotikli ev yoğurdu Yumurta : 0 Numara Köy yumurtası Yağ : Fındık yağı , Tereyağı, Zeytinyağı Sebze Meyve : Pazardan Kefir : Doğal Kafkas kefiri Ekmek : Ekşi mayalı tam buğday Marmelat : Organik  ev yapımı Tarhana : 12 sebzeli ev tarhanası Erişte : Sebzeli ev eriştesi Tahin : Çifte kavrulmuş bozkır tahini Su : Anway Su Arıtma Mutfağımızda yapılan tüm ürünler de ŞEKER yerine KURU MEYVE, HURMA ÖZÜ ve KEÇİ BOYNUZU UNU kullanıyoruz.   TEMİZLİK VE HİJYEN Kurumumuzda tüm katlarımızda kat görevlilerimiz bulunur. Günlük temizliğimizde 5 bar gücünde buhar makinemiz hijyen sağlanır. Aylık rutin hook temizlik sirketi ile  virüs ve bakteri ilaçlaması yapılır. Günlük temizlik malzemelerimiz SOOP – SİVENO ve ANWAY bitkisel ürünlerden tercih edilir. Sıvı el sabunlarımız tamamen bitkisel Siveno, incia ve antibakteriyel sıvı ya da köpük sabun kullanmaktayız. Tüm sebze meyve temizliğimiz sirkeli ve karbonatlı en az 60 dakika sularda bekletilerek yapılır. EĞİTİM PROGRAMIMIZ OYUN, Çocuk gelişimi açısından çok önemli bir yere sahiptir. Çocuk açısından oyun bir iş bir uğraştır. Oynarken öğrenirler. Kurumumuzda “Oyunla Öğrenme Metodu”  önceliğimizdir . “MUTLU ÇOCUK ÖĞRENİR ..” BRANŞ DERSLERİMİZ
  • Ekoloji
  • Görsel Sanatlar
  • Yabancı Dil
  • Jimnastik
  • Bale
  • Satranç
  • Kodlama
  • Akıl ve Zeka Oyunları
Reggio Emilia’dan esinlenmiş olduğumuz için, okullarımızda yıllık plan yoktur. Öğretmenlerimizin çocukların meraklarını dikkate alarak hazırladığı aylık planlar öngörüden ibarettir; her an değişebilir. Lütfen Reggio Emilia alternatif eğitim sistemini araştırmanızı rica ediyoruz. GÜVENLİK Kurumumuz 24 saat boyunca tüm sınıflar ve bahçe olarak 36 kamera ile izlenmekte ve 7 gün kayıt altına alınmaktadır. Aynı zamanda Pronet Güvenlik sistemiyle korunmaktadır. Çocuklarımız ailenin  bilgisi dışında  kimseye teslim edilmez . Sosyal medya sayfalarımızda güvenlik ve mahremiyet nedeni ile çocuklarımızın bireysel fotoğraflarını paylaşmayı tercih etmiyoruz. Aile okul sisteminden bireysel takip edebilirsiniz.  Alternatif eğitime gönülden inanıyorsanız, doğayı seviyor, soğuktan korkmuyor, çocuğum okulda kendini evinde gibi hissetsin diyorsanız, “DOĞA TEMELLİ, REGGIO EMILIA İLHAMLI  ÖYKÜ ADASINDA”  mutlu olabilirsiniz.      
Copyright Play Medya Reklam Ajansı (PMC) © 2022. Her Hakkı Saklıdır. kopyalanması ve çoğaltılması halinde yasal haklarımız işletilecektir.
Sohbet Başlat
Merhabalar nasıl yardımcı olabiliriz ?
Nasıl yardımcı olabilirim ? Bana sorularınızı sorabilirsiniz.
error: Uyarı: İçerik korunuyor !!