🌿Ben Nazlı Keleşoğlu, 8 Mart 2000 yılında Samsun’da doğdum. Lise döneminde Çocuk Gelişimi bölümünden mezun oldum. Sinop Üniversitesi Çocuk Gelişimi bölümünü birincilikle tamamladım.
🌿Aldığım eğitimler ile birlikte çocuklarımızın sevgi ve güven atmosferi içerisinde sınıf ortamı oluşturmayı, özgürlük ve denge içerisinde devam etmeyi, bağımsız ve kendine güvenen çocuklar yetiştirmeyi, eğitim düzeyini öğrencilerimin yaş ve gelişimlerine uygun olarak ilerletmeyi, öğretirken aynı zamanda yaratıcılığını desteklemeyi, çevresine ve arkadaşlarına duyarlı öğrenciler yetiştirmeyi hedeflemekteyim.
🌿Tüm eğitimlerim boyunca aldığım akademik becerilerimi sınıf ortamı ve düzeyine uygun şekilde revize edip öğrencilerime aktaracağım. Aldığım eğitimlerin yöntem ve tekniklerini etkili bir şekilde gerçekleştirmekteyim.
🌿Katıldığım eğitimler içerisinde Bedenden oyuna, Akademi disleksi tarafından düzenlenen Disleksi eğitimine, Masal terapisi eğitimi gibi bir çok eğitimlere katıldım. Çalıştığım dönemde 2 yıl boyunca Okullarda Orman Projesi koordinatörlüğü yaptım.
🌿Bu süreçte sizlerle tanışmak ve sizlerle olmaktan büyük mutluluk duyacağım. Çocuklarımla çıkacağımız bu yolda tüm güzellikler bizlerle olsun. Sevgilerimle 🤍

Copyright Play Medya Reklam Ajansı (PMC) © 2022. Her Hakkı Saklıdır. kopyalanması ve çoğaltılması halinde yasal haklarımız işletilecektir.
Sohbet Başlat
Merhabalar nasıl yardımcı olabiliriz ?
Nasıl yardımcı olabilirim ? Bana sorularınızı sorabilirsiniz.
error: Uyarı: İçerik korunuyor !!